Ankara Kürtaj

Tüm Türkiye’de yapıldığı kadar Ankara Kürtaj yapılmaktadır. Pek çok evli insanların istenmeyen bir vakitte çocukları olabilir. Eğer bu duruma hazır değilseniz Ankara’nın pek çok ilçesinde devlet onaylı bir şekilde Ankara Kürtaj olabilirsiniz. Fakat bu durum için oldukça ciddi bir şekilde eşinizle oturup düşünmeniz gerekmektedir. Bundan dolayı ileride hızlı kararlar sonucu pişman olmak istemezsiniz. Psikolojik olarak ciddi bir değişime uğratan kürtaj sizin oldukça önemli kararlarınız sonucunda ortaya çıkacaktır. Bu durumda psikolojinizin de alt üst olacağını bildirmek doğru olacaktır. Steril olmayan ortamlarda yapılan kürtajlar yani merdiven altında yapılan ameliyatlar nedeniyle kürtaj serbest kılınmıştır.

Bundan dolayı devlet onaylı hastanelerde ya da fakültelerde olmanız hem sizin sağlığınız hem de steril bir ortamda olacağından dolayı sizin o an ki rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Ankara Kürtajı birçok ilçede devlet destekli hastanelerde olabilirsiniz. 10.haftadan sonra kesinlikle kürtaj mümkün değildir. Reşit olmayan bireylerde ise kürtaj sadece aile onaylı yapılmaktadır. Eğer ailesi onay verirse 10 haftayı geçmediyse kürtaj yapılabilir. Ya da istenen bir bebeği hastalığından dolayı istemiyorsunuz bu durumda da kürtaj yapılmaktadır fakat eşinizin de onayı gerekmektedir. Eşiniz eğer onay vermez ise kürtaj gerçekleşmeyecektir. Yasal bir şekilde kürtaj olacak insanlara doktorlar son kez düşünmesini ve kararlarında da emin olup olmadıkları sorulduktan sonra alınan cevap evet eminiz ve bebeği aldırmak istiyoruz olacaksa yasal yollarla Ankara Kürtaj yapılabilir.

 

Hakkında admin

Tekrar Deneyin

Kürtaj Yasak Mı?

Ülkemizde çoğu kişinin yaptırmasının sebebi istenmeyen çocukların olmasıdır. Bundan dolayı ülkemizde her ne kadar hastaneler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir